21. Aprīlī 2018 — OlyBet Grand Prix 2018 2.pusfināls

Šī gada 21. aprīlī, plkst. 19:00, Olympic Casino (Raiņa bulv.15, Rīgā) telpās norisināsies Strike Sport:Olybet Grand Prix 2018  otrais pusfināls. Turnīrā par galveno balvu no sacensību ģenerālsponsora Olybet piedalās 8 komandas no visas Latvijas.

Pirmajā pusfinālā tika laboti vairāki Latvijas rekordi, kā arī sasniegts absolūtais Latvijas rekords — 1078kg, ko sasniedza Romans Korovins.

Vai tiks laboti rekordi? To varēsi uzzināt ierodoties uz sacensību norises vietu. Ieeja pasākumā bez maksas un no 18 gadu vecuma. Par labu atmosfēru parūpēsies atraktīvs vakara vadītājs, DJ, Olybet meitenes un omulīgā Olybet sporta bāra atmosfēra.

Sacensību laikā visiem gribētājiem būs iespēja izmēģināt savus spēkus un uzstādīt savu personīgo rekordu, vai pamēģināt labot kādu no esošajiem Latvijas rekordiem. Visiem dalībniekiem tiks sertifikāts no Latvijas Strike sport federācijas, kurā tiks fiksēts dalībnieka labākais individuālais rezultāts, kurš tiks fiksēts arī strike sport oficiālājā mājas lapā strikesport.lv

Vakara noslēgumā visi tiek aicināti piedalīties paša precīzākā sitiena konkursā – Lucky Punch, kurā dalībniekiem ar vienu mēģinājumu jātrāpa precīzi 150kg un pirmais dalībnieks, kurš sasniegs šādu rezultātu, tiks pie naudas balvas 100EUR apmērā no pasākuma ģenerālsponsora Olybet.