19.05. Olybet Grand Prix 2018 Fināls

Šī gada 19. maijā, plkst. 19:00, Olympic Casino (Raiņa bulv.15, Rīgā) telpās norisināsies Strike Sport:Olybet Grand Prix 2018  fināls. Turnīrā par galveno balvu no sacensību ģenerālsponsora Olybet piedalijās 8 komandas no visas Latvijas, no kurām četras labākās satiksies finālā. Šīs komandas ir :

  • Latvijas cimdi
  • Golden Glory
  • Latvian Top Fighters
  • LTCS ( Latvijas Taekwon-do Centrālā skola.
Abos pusfinālos tika laboti vairāki Latvijas rekordi, vai kāds no rekordiem atkal kritīs, to uzzināsim jau 19. maijā. plkst. 19.00. Par patīkamu sacensību atmosfēru parūpēsies atraktīvais vakara vadītājs, kā arī Olybet meitenes un Olybet sporta bārs.

Sacensību laikā visiem gribētājiem būs iespēja izmēģināt savus spēkus un uzstādīt savu personīgo rekordu, vai pamēģināt labot kādu no esošajiem Latvijas rekordiem. Visiem dalībniekiem tiks sertifikāts no Latvijas Strike sport federācijas, kurā tiks fiksēts dalībnieka labākais individuālais rezultāts, kurš tiks fiksēts arī strike sport oficiālājā mājas lapā strikesport.lv

Vakara noslēgumā visi tiek aicināti piedalīties paša precīzākā sitiena konkursā – Lucky Punch, kurā dalībniekiem ar vienu mēģinājumu jātrāpa precīzi 150kg un pirmais dalībnieks, kurš sasniegs šādu rezultātu, tiks pie naudas balvas 50EUR apmērā no pasākuma ģenerālsponsora Olybet.

Ieeja sacensībās bez maksas un no 18 gadiem.